Obrzek vrch
 

Sháníte dárek pro muže ?


Nabídka triček s vtipným potiskem


Zde trička k příslušnému jubileu

Zde výběr triček dle profese oslavence

Zde trička dle zájmu oslavence

Avon pochod 2012

Úvod >> Akce >> Avon pochod 2012Lidé ve více než 50 zemí světa podávají pomocnou ruku ženám s rakovinou prsu a podporují preventivní programy. Díky lidské solidaritě se každoročně koná růžový pochod i u nás. Dvanáctého ročníku pořádaného 9.6. 2012 v Praze se může zúčastnit opravdu každý. Vstupenkou na akci je tradiční dámské růžové tričko v univerzální velikosti, které exkluzivně pro tento ročník navrhla módní návrhářka Taťána Kovaříková. Pro muže je pak připraveno tmavě růžové pánské tričko ve velikostech M/L nebo XL . Všechna trička jsou za jednotnou cenu 399 Kč.

TRASA: park Kampa (ul. U Sovových mlýnů) – Říční – Šeříková – Vítězná – most Legií - Masarykovo nábřeží, u Mánesa přechod na náplavku a po ní až k Vyšehradu (Rašínovo nábřeží), skrz Vyšehradský tunel, Podolské nábřeží až do areálu Žlutých lázní. Pro všechny účastníky bude jako vždy připraven bohatý kulturní program. Vystoupí Anna K., Chinaski, David Deyl, Děda Mládek Illegal Band a další. Celou akci bude moderovat Roman Vojtek. Délka trasy je 4,5 km a zvládnou ji i rodiny s kočárky. Do areálu Žlutých lázní mají přístup i psi.

Pomoc a podporu ženám s rakovinou prsu můžete samozřejmě vyjadřovat po celý rok , a to nákupem propagačních výrobků s logem růžové stužky. Jejich nabídku, včetně ostatních kosmetický výrobků společnosti AVON, najdete v aktuálním katalogu na stránkách společnosti AVON :

http://www.avoncosmetics.cz/PRSuite/home_page.page

SUPER AKCE ! V případě zaslání objednávky produktů z aktuálního Avon katalogu v min. ceně 500 Kč na objednavkazavonu@seznam.cz, obdrží každý zákazník slevu ve výši 5 % z celkové hodnoty objednávky (vyjma výrobků s logem růžové stužky). Pro objednávky nad 1000 Kč platí sleva 10 %. ! Super akce platí pouze pro osobní odběr v Praze.